OK dzieki, znalazlem.
http://stooq.pl/q/a/?s=kgh&i=w&u=bqdxcva6qh7t8c9lur1cpwpj
w poprzednim opisie zle opisalem, bo znalazlem wczesniejsze max na tygodniowym. Na wykresie jest dobrze.
Czy mozna liczyc ze falki trwaja mniej wiecej tyle samo sesji? Wyglada ze druga fala wzrostu ma zasieg do 95 i zajmie jej jeszcze miesiac dojscie tam.