Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
te 80 opor tez tu widac to bardzo mocny opor bo walor spada i normalnie korekta jest do 38fb dopiero wyzej jest szansa na wzrosty