Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
Tytułem technicznego przypomnienia: jutrzejszy dzień zaczniemy z odciętymi prawami do dywidend na walorach KGHMu (1,50 zł) oraz PKN Orlen (2,00 zł).
to walcz ale i ucz sie ja od wigu z daleko bo co za duzo to nie zdrowo dobranoc