Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
Pewne rzeczy kumam, ale jeszcze nie wszystko. Skad wiedziec od ktorej falki rysowac zniesienia???

Czy po prostu odliczyles do tylu 3 falki od minimum ze stycznia 2016 i wyszlo ze korekta idzie od 2015-05-15?