Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
Mam akcje (nie kontrakty na KGH) kupione po 66 i 60 wiec nie tak zle, Defaultowo bede je po prostu trzymal, moze wiecej dokupywal na korektach. Z chciwosci probuje zobaczyc, czy pewnych dluzszych (2-3 miesiace) korekt nie da sie ominac.