Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
aha, widze u Ciebie. Widze 68.4...
http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=w&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96

Co do metodologii. Ty rysujesz zniesienie od ostatniego maximum, 2015-05-15. Skad wiesz, ze wlasnie od tego, a nie od poprzedniego na 133?

Nie widze tez skad wziales 80, nie wynika z zadnych poziomow fibonacciego