Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
dobrze, a skad wiemy, ze jest mocny opor na 80?? I skad wziales 68.4.

Pomoz sie nauczyc ;) Widze luki okolo 80-83 z 2015-08-24 oraz 2015-11-12, czy po tym widzisz sile oporu?

No i skad widzisz 68.4, narysuj prosze