Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
WG MNIE CZASY SA ZLE BO WYSTARCZY ZE OBNIZA NAM POJUTRZE RATING I BEDZIE PO WZROSTACH
za duzo tez mieszaja chocby z tym frankiem