Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM do BAX

Zgłoś do moderatora
narysowales wykres to zapisujesz
1 strzalka w dol jest zapisz analize
potem klikasz
na manager analiz i masz info
musisz wczesniej nacisnac tez by wykres byl po polsku
a o co ci idzie o kghim czy o wig20