Forum Forex +Dodaj wątek

Re: falki / KGHM

Zgłoś do moderatora
to kwestia czasowki ja akurat tak to rysuje
ale ok mozesz i tak ostatnia falka spadkowa
http://stooq.pl/q/a/?s=kgh&i=w&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
widzisz x na 79,72 i to opor mur beton