Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EURPLN do Baxa

Zgłoś do moderatora
Bax - to nie jest tak do konca jak piszesz, spojrz na ostatnie gorki i dolki - np. szczyt na usdpln byl 26 stycznia, gdy eurpln mial szczyt 21 stycznia (eurpln jest wczesniej), potem dolek na eurpln jest juz 2 lutego, a usdpln spada do 11 lutego (dolek wczesniej na eurpln), podczas gdy juz 9 lutego eurpln zaliczyl szczyt, zas usdpln ten szczyt mial dopiero 29 lutego (eurpln ma szczyt wczesniej)
wniosek dla mnie, eurpln zalicza ekstrema wczesniej niz usdpln
sprawdz :)
pzdr