spreed musi byc gora 0,3-0,7 na rynku realnym na forex 0,2--0,5 gora
kantor np dzis ma 4,26-4,28 a sa takie ktore daja 4,2650 i takie ktore ci dzis by oddaly po 4,2950 to o warszawie
wiec jak nie masz ok spreedu to szkoda sie brac za intensywny handel waluta
co innego sprzedaz kupno raz na 3mce