BYLY wzrosty 12345 masz szczyt czyli I fale wzrostowa
teraz masz korekte czyli fala II
z tego gdyby to bylo normalne abc to juz dawno domkniete ale idzie duza II
TZN ZE SZCZYt JEST ZAKONCZONY
rynek probuje wyrysowac A z normalnej korekcyjnej duzej falki ABC
MASZ TAKIE PUNKTY JAK 4 BO Z NIEJ POSZLA OSTATNIA FALKA WZROSTOWA
wyzej jest 50fb i czerwona linia
przejscie przez te 3wsparcia to znak prawdopodobnej zmiany kierunku i trendu prawdopodobnej ????
tym bardziej ze rynek wybil linie czarna kanalu wzrostowego
czyli jestesmy na duzej II
a II A Z DWOJKAMI BYWA ROZNIE
moze rynek zaczac budowac III WZROSTOWA POZNIEJ
moze sie skonczyc juz od jutra np a moze drazyc do poczatku fali wzrostowej czyli nizej 3 zet
dlatego ci pisalem kilka razy I UCZYLEM CIE BYS SIE NIE SPIESZYL
ze eur spada ??????///////////
i trzeba z zakupami ostroznie i raczej dobrze jest poczekac na jakis sygnal
bo przy zakupach realnie mozna sie zdrowo przejechac
tak jak czytasz czasami jak wysoko siedza ludzie na walutach
co innego forex tu na 1-3 grosze mozna sobie na podbiciach pukac
JEST BARDZO MOZLIWE ZE NA TYCH 3 WSPARCIACH RYNEK SIE ZATRZYMA
I ZACZNIE ODBICIE ALE DALEJ SYGNALU NIET