Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do Kodex

Zgłoś do moderatora
Kursu?? Euro/PLN. Poszukaj w gogle kantory bankowe teraz to jest kilka.Tranzakcje masz w czasie rzeczywistym czyli od razu z konta Euro na konto Pln, USD na PLN i odworotnie nie musisz nic czekać. Spred i cena tobie się wyświetla  w czasie rzeczywistym. Przy większej kasie a osobiście polecam BZ wbk  bo masz tam BGF choć ja z tego Bardzo rzadko kozystam bo spred ma jak dla mnie gorszy.  A inne platformy to tu masz opisane na forum w innych wątkach wiec musisz poszukać bo temat tu był kilkakrotnie poruszany. Coś dla siebie znajdziesz. Spred jest ważny 1.3 na Euro do przełknięcia ale długoterminowo jak inwestujesz na krótko to cienko bo jak masz real i spadek o 3 gr lub wzrost to to pochłania sam spred.trzeba tak min 5-6 groszy żebyś zarobił 3gr i musisz być ogarnięty i z wiedzą tak jak BAX i inni. No ale i ucieczka w razie co może zaboleć. Bax i inni grający na forexie mają bardzo małe spredy podejrzewam mniej niż 0.5 gr wiec mogą dużo więcej.