Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EURPLN do BAX

Zgłoś do moderatora
No liczyłem na korktę w okolicę 4.35 około a tu już poniżej 4.26 i z tego co widzę koledzy rysują około 4.21.
Bax jak to teraz widzisz?