Jak pisałem WBK ma coś około 1.3+ zalży od warjacji na walutach im spokojniej to masz te 1.3 na EUR/PLN od 9-17 od pn-pt na efx w czasie rzeczywistym. Resztę doczytaj na necie. Ja mam obecnie 1.3 gr ( to tak 90% bo to rzadko czasem jest deczko mniej lub wiecej- to pływa)na weekendy jest to 2gr+ bo rynek stoi, a w jakim banku masz z marszu mniej lub kantorze bankowym nie wiem sam bym chciał się dowiedzieć jakby ktoś wiedział i mógłby podpowiedzieć. Mniej to możesz mieć podobno w emronet, cinkciarz itp. ( czy jakoś tak) ale na prawdę tych instrumentów nie używałem więc nie odoradzam, nie doradzam. Twoja kasa i nawet nie wiem jaką ilością chcesz obracać , więc Twoje ryzyko jak i kasa:)))Powodzonka