Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CASCH-----wykres

Zgłoś do moderatora
MASZ TU DO TEGO WYZEJ WYKRES
choc pewnie je masz i zerkasz czasem
http://stooq.pl/q/a/?s=eurpln&i=360&u=14538390