wszystko sie zgadza, zwlaszcza że w 3q powinny być zyski z foto. Nie wspominam już nawet o tankowcach które podniosły wynik za czerwiwc ( przy 1 tankowcu) a w 3q moze byc kolejne 2 albo 3 i o tym ze 90% jedzie na wakacje w PL. Wyobrazcie sobie jaki musi byc ruch na stacjach