Nie porownuje wyniku netto, mowie ze tak jak w 1q wynik netto byl zanieczyszczony na niekorzysc to teeaz jest na korzysc. Tak czy siak jest to przesuniecie niepieniazne i caly czas do tego zmierzam. Nie ma co sie podniecsc ani strata ani zyskiem w tej sytuacji...