Rzeczywiście, wogóle nie rozumiem tej/tego AXA z czym on do ludzi rusza.
Toczy się tu merytoryczna analiza i nagle ŁUP z jakimś Pis/PO
Kto wogóle interesujący się rynkami finansowymi chce słuchać takiego bełkotu.
Do kolegów wcześniej wypowiadających się na temat sytuacji Unimot - szacunek Panowie.
Jedno pytanie - można więc rozumieć że pomimo rosnących cen ropy Unimot w III Q pokaże rekordowe wyniki jak rozumiem ?
Pozdrawiam