A co, już kupiłeś? :). Nie pisz o 40 zł, bo to nie ma sensu. Spółka nie zaczyna bankrutować, a wręcz przeciwnie, zwiększa zyski (w tej konkretnej spółce przy wycenie zapasu obowiązkowego - EBITDA skorygowana jest w zasadzie zyskiem, tyle że nie dywidendowym). Zgodzę się jedynie z tym, że sprzedaje spekuła. 45 zł padło z impetem i to nie nastraja optymizmem.