Jak juz taki upierdliwy jesteś bo nie potrafisz logicznie mysleć tylko mącisz to ci odpiszę . Napisałeś że zysk netto około 32 mil , a wiec 4 zł na akcję a c/z przy wskazniku około 12 daje cenę godziwą akcji 48 zł ,ale jakbyś nie zauważył bo jesteś świeży , to w zeszłym roku zysk na akcję to 7,86 zł wiec przy c/z 12 ( skromnie) to jest 94 zł a prawdopodobnie w tym roku zysk może być wiekszy , wiec resztę sobie dopowiedz