Czego Ty nie rozumiesz. W 1q strta ksiegowa -10 mln netto, w 2q zysk +17 mln netto. Zarówno straty jak i zyski sa ksiegowr to tak jakby powiedzieć że ciąży dodatnia wycena zapasow. Jesli juz to bedzie to wplyw tylko pozytywny bo w czasie od 2 do 3q cena ropy rosnie jak widac, wiec obciazenie moze byc juz tylko dodatnie. Powiedz mi czego Ty mie rozumiesz ?