Widzę, jak to policzyłeś, ale jednak zbyt optymistycznie. Myślę, że wynik będzie bliżej 10 mln. zł za pół roku. Zważ, że 5,5 mln. zł mamy dodatkowych kosztów (odpis na hulajnogi i testy). Odwrócenia mamy zatem 12,1 mln. zł. Wynik po IQ 2020 (-12,8 mln. zł brutto) - mamy zatem -0,7 mln. zł z pozycji około biznesowych. EBITDA skorygowana po IIQ 2020 15,4 mln. zł, co daje nam 14,7 mln. zł brutto (11,9 mln. zł netto). To tak na szybko i mogłem gdzieś się pomylić lub czegoś nie ująć. Są jeszcze rezerwy na premie.
Pozytywy to wejście w foto, handel ropą i mam nadzieję koniec pudrowania trupa w postaci Green Electricity.
Pozycja wyjściowa rewelacyjna: rosnące notowania ropy (pozytyw dla wyniku netto, dla zarabiania już gorzej). Dobre wyniki w okresie pandemii - spółka odporna na zawirowania. Rosnąca ilość stacji. Generalnie jestem zadowolony. Pozdrawiam.