Dnia 2020-08-06 o godz. 15:10 ~Świstak napisał(a):
> Czego Ty nie rozumiesz. W 1q strta ksiegowa -10 mln netto, w 2q zysk +17 mln netto. Zarówno straty jak i zyski sa ksiegowr to tak jakby powiedzieć że ciąży dodatnia wycena zapasow. Jesli juz to bedzie to wplyw tylko pozytywny bo w czasie od 2 do 3q cena ropy rosnie jak widac, wiec obciazenie moze byc juz tylko dodatnie. Powiedz mi czego Ty mie rozumiesz ?
OK.Spokojnie.Zobaczymy 24bm jaki będzie wynik netto/
Sugerujesz że owe -10mln z pierwszego kw. zmieni się w + 10mln.OK ale to i tak nie zmienia FAKTU!Księgowanie w spółkach paliwowych czyniących zapasy obowiązkowe jest z reguły ....tajemnicze.:)))