Kościół mam jeden w okolicy także nie sposób się pomylić. Tak jak w Bosia trafiłeś w 100% tak na dużo płynniejszej spółce Orange się pomyliłeś o 100%.( ten sam okres co wieszczyłeś spadek na 7 tak samo Orange przy 4,6 miało spaść na 3,5 a poszło na ponad 6 PLN) Już to kiedyś Ci pisałem
Tak samo teraz spór jest o odwrócenie trendu czy korekta i macie dwa różne zdania - zobaczymy?
Mam akcje Bosia także jestem za Tobą. Pozdrawiam