Dnia 2018-08-09 o godz. 07:49 ~Tom napisał(a):
> Bos ale zagadka
kolejny z problemem rozumienia tekstu pisanego, porównaj te niebieskie słupki pod wykresem dla ułatwienia powiem ze to obrót
a wykres bosia jezeli przebije linie trendu zakładam, ze moze wyglądac podobnie do tego, jezeli dalej nie bedzie obrotu (to nie wykres bosia uwaga dla Toma) tez spólka z problemami i emisjami
link