W każdym przypadku nie można mieć 100% zaufania do piszących na forum. Może Polonez jest mistrzem AT a może nie, a może jest blisko 'spółdzielni", a może z cyferkiem siedzą w jednym pokoju i popijają piwo smieją się ze wszystkich a może..........wszystko naraz.........itp ????
Dlatego każdy ma swój rozum i powinien się nim głównie kierować. pozdrawiam