Dnia 2018-08-09 o godz. 23:03 ~JanuszGPW napisał(a):
> Mam pytanie bo się trochę nie znam. To analiza techniczna polega na 4 kreskach i wolumenie? A ja myślałem, że to jest bardziej skomplikowane :/ ps. co to za program do analizy?
jest bardziej skomplikowana https://maklerska.pl/produkt/analiza-techniczna-rynkow-finansowych-op-twarda/#opis
kazde(?) biuro daje taki program do analizy technicznej, ten jest z pkobp