Bardzo proszę Wiki,
Całe forum do Twojej dyspozycji !
Cały wątek do Twojej dyspozycji !
Uważnie Cię słucham, przyrzekam, że wszystko co napiszesz przeczytam uważnie.
Co nam masz do powiedzenia w sprawie tego co dzieje się na Bosiu i na Rynku ?
Możemy podyskutować, wymienić poglądy, przecież to forum od tego jest.
Będę z niecierpliwością oczekiwał na Twój tekst.
Pozdrawiam serdecznie
Fryderyk
a jak ci nie pasuje tutaj, to otwórz nowy wątek