Dnia 2018-08-08 o godz. 09:53 ~mako napisał(a):
> Tak samo teraz spór jest o odwrócenie trendu czy korekta i macie dwa różne zdania - zobaczymy?
Nie, spór jest o to, czy OBECNIE trend główny już jest wzrostowy czy jeszcze spadkowy i nie ma co patrzeć i czekać.... bo teraz już powinieneś to ocenić
Tez mam akcje bosia, ale na białe nie mówie czarne, jak białe przemalują na czarno to wtedy nazwe to czarnym. Chodzik mowi ze malarze juz przyszli i jest przemalowane na czarno, ja tu wchodze i widze jeszcze biały pokój .To ze moze pozniej przyjdą i przemalują nie znaczy ze teraz jest już czarny