Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Mewa majtasami stoi

Cytat z raportu:
"W 2014 roku Meva Fashion S.A. udzielała dla Mewa S.A. pożyczek na finansowanie bieżącej
działalności.
Wartość wszystkich otrzymanych z Meva Fashion S.A. pożyczek wraz z odsetkami na dzień
31.12.2014r. wynosi 1 986 tys. zł. Termin spłaty pożyczek przypadają na 31.12.2014r. oraz
31.12.2015r"

Na finansowanie BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI !

Czyli wielka Mewa S.A. , potęga sektora wydobywczego, paliwowego i surowcowego (tak przecież sie przebranżowiła i to nie mój wymysł tylko można to sprawdzić w raporcie - sektor działalności spółki Mewa S.A.) zipie jeszcze tylko dzięki majtasom i biustonoszom z Mewa Fashion....
Super! To w takim razie po co bylo sie przebranżawiać, skoro i tak stare dobre majtasy ratują cały ten "biznes" bez obligacji i gotówki za MSX?

A kiedy 20 groszy? :D
Oby zdążyli tylko do szóstego alertu, bo potem spółdzielnia Froma zawiesza notowania.

Zarząd Mewy nie płaci mi za naganianie, bo nie ma nawet wlasnych możliwości finansowania bieżącej dziallności, musi pożyczać od majtasów, więc ja czekam pokornie na moje wynagrodzenie do czasu, aż przyjdzie kasa za obligacje i MSX :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.