Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

Zgłoś do moderatora
Czarno naświetlam? A w którym miejscu?
Wskaż mi, w którym miejscu ja coś zmyśliłem. Operowanie suchymi faktami to jest zaciemnianie sytuacji?
Jeśli tak to logika nakazuje napisac, że ty pisząc tylko o zysku malujesz sytuację spółki na jaskrawo różowy kolor.

Jeśli miałbym napisać coś najbardziej neutralnego i bezstronniczego, to to, że tutaj szansą na "kosmos" było tylko info o kasie za MSX i obligacje. Niestety tego nie ma, więc moim zdaniem upchną teraz na fali do 0,08zł to, co kupili po 0,06zł i to będzie wszystko w tym temacie. Liczę jeszcze na jedną wybitkę na 0,10zł przed szóstym alertem i to będzie chyba na tyle.
Zobaczymy za kilka dni, kto miał rację - czy będzie 8groszy i powrót czy 20 groszy i kosmos :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.