Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

Zgłoś do moderatora
Ja sie opieram na suchych faktach z raportu, ktore są niepodważalne jakkowliek byś je chciał strącić w niepamięc, a ty na wątku "strategia" siedzisz cicho jak mysz pod miotlą i udajesz, że cie na forum nie ma.
Nie masz odwagi odpowiedziec na żaden mój merytoryczny argument, kisniesz w Mewie i chcesz czy nie musisz jej bronić choć kasy za MSX i obligacje jak nie bylo tak nie ma, ale za wszelką cene nie dopuszczasz tej mysli do siebie.
Nie potrafisz napisac NIC merytorycznego o tej spolce, co zauwało już wiele osób na wątku "strategia", za to wszystkich piszących cokolwiek złego na Mewe nazywasz czlonkami spoldzielni, bo co innego masz niuby pisac?
Masz sie przyznac do tego, że faktycznie Mewa robi akcjonariuszy w wuja i kolejny raz przesuwa termin splaty MSX?
A gdzie jest kasa za obligacje? Rozplynela sie w powietrzu?
Nie masz odwagi stanąc twarzą w twarz z faktami, więc pozostalo ci tylko naganianie na podbitkę. Pisałeś już że Mewa leci na 15gr, potem już leci na 20gr, już miała być na szczycie 13 lutego w piątek wg twojej nagonki i co?
Nagonka nie wymaga tyle odwagi co stanięcie twarzą w twarz z faktami z raportu, więc tylko to ci zostalo.
Czekaj sobie na ten twój kosmos tylko napisz do Zarządu, żeby zdążyli przed szóstym alertem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.