Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

I jeszcze jedno na koniec - ani ja ani nikt inny nie musi tej spolki oczerniać, bo ona się sama oczernia swoimi dzialaniami.
Nie dość, że ma gdzies komunikację z akcjonariatem, to kolejny raz przesuwa termin splaty MSX znowu o rok czasu, kasa z obligacji to kasa-widmo, nie miala nawet na tyle dobrej woili, by poinformować 31.12.2014 o przedlużeniu splaty za MSX. Założe się, że beda przesuwać ten termin jeszcze 2-3 lata. Jeśli oczywiście nie wylecą z notowań w tym roku.
Ta spółka pogrąża się sama jakkolwiek byś jej nie zaklinał.
Fakty mówią same za siebie, ja nie musze nic zmyślać tak jak ty.
Na swoją nagonkę nie masz żadnych merytorycznych podparć, a ja mam całą listę suchych faktów z raportu.
Czy ci sie to podoba czy nie, Mewa jest giełdowym gniotem informacyjno-gotówkowym i tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.