Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

Zgłoś do moderatora
co do kasy to w raporcie stwierdzono:
W dniu 19 grudnia 2014 roku podpisana została umowa ze spółką Brasville Trading Investments Limited z siedzibą w Thasou 3, Dadlaw House, 1520 Nicosia, Cypr zarejestrowaną zgodnie z PrawemSpółek Republiki Cypryjskiej pod numerem HE 291082 („Brasville”), na podstawie której Strony rozliczyły istniejące wierzytelności do wysokości kwoty 2.644.157,57 zł ( dwa miliony sześćset czterdzieści cztery sto pięćdziesiąt siedem 57/100 złotych). Po rozliczeniu tejże umowy wierzytelność Mewa S.A. w stosunku do Brasville wynosi 768.122,39 zł ( słownie: siedemset sześćdziesiąt osiem tysięcy sto dwadzieścia dwa 39/100 złotych).

nie wiem czego to dot. (rozliczenie za GPPI ?) czy należności odsetkowe za obligację, ale wynika z tego że coś wpłynęło na konto, ewentualnie jakieś potrącenia wzajemnych wierzytelności, ale z raportu to nie wynika. 
Co nie zmienia faktu że nie ma info o wykupie obligacji i kasy od msx, co popchnęłoby kurs do góry, więc pewnie dalej kiszka.
Jednakże należy zwrócić uwagę, na wzrost zainteresowania spółką tzw. dobrych samarytanin, którzy za darmo udzielają porad w inwestowaniu i przestrzegają przed wtopieniem kasy - tracą swój ceny czas na na spółkę, w którą nie warto zainwestować choćby 1 zł, zamiast zarabiać po 45% dziennie na NC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.