Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

Zgłoś do moderatora
Tak, jestem oplacany przez Zarzad Mewy, tylko ciągle mi odraczają termin wypłaty wynagrodzenia, już raz mi przesuneli o rok czasu a teraz znowu o kolejny rok, identycznie jak kasa za MSX :D
Obawiam się, że bedą mi jeszcze przesuwać 10 razy o kolejny rok a na koniec powiedza, że z moją wypłatą to jak z obligacjami - moja kasa rozpłyneła sie w powietrzu i nikt nic nie wie, gdzie ona sie podziała :D

I co? Daleko się Mewce nie zaleciało na tym świetnym raporcie finansowym.
Pisałem, że zaleci najwyżej na 8 groszy i powrót do bazy, a tutaj nawet 8 groszy nie daje rady zrobić.
Siedzcie sobie i czekajcie na ten wasz kosmos na 15gr, na 20gr, i na 100zł.

Bywajcie przyjaciele do szóstego alertu :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.