Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

Zgłoś do moderatora
"coś wpłynęło na konto"?? a gdzie masz ten wpływ na konto w raporcie? są na to wykazane jakieś przepływy pieniężne? jest coś w rubryce "środki pieniężne na koncie"?
Gdzie w raporcie są realne pieniądze za te niby potrącone wierzytelności?
Gdzie jest ta gotówka?
Potrącenie wierzytelności może oznaczać, że ja ci umarzam 7 mln zł twojego długu wobec mnie w zamian za to, że ty darujesz mi 7mln zł moich długów wobec ciebie.
Skutek? Wierzytelności rozliczone do kwoty 7mln zł, ale gotówki nikt nigdy nie widział.

Przy tak niedorzecznym poziomie komunikacji z akcjonariatem to tutaj nigdy nie wiesz tak naprawde, co oni kupują, co sprzedają, jakie robią inwestycje, czym i z kim się rozliczają, więc te potrącenia wierzytelności mogą być w dowolnej formie, nawet mogą rozliczać się majtkami i biustonoszami z Mewa Fashion i już wierzytelności potrącone.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.