Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Re: Mewa ma...

Zgłoś do moderatora
Ty lepiej zbierz się w końcu na odwagę i odpowiedz merytorycznie na jakikolwiek argument, który wysuwałem już w poprzednicj\h wątkach. Zresztą nie tylko ja ale też kilka innych osób, poczytaj sobie wątek "strategia".
Ani jednego merytorycznego wpisu od ciebie na temat Mewy jeszcze nie czytalem, ale najeżdżac na kogos z inwektywami to widze że zawsze jesteś gotowy do akcji.
Pisałes że bedzie 20groszy 13 lutego w piątek i co? Raz u ciebie jest 20gr, raz 15gr... Zdecyduj sioe wreszcie na ile marzy ci sie ta podbitka i trzymaj sie jednej wartości, zyskasz może odrobine na wiarygodności. Naganiasz nachalnie na podbitkę aż przykro czytać. Ale jak na razie kisisz się razem z innymi więc co niby innego masz pisać....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.