tak myślałem we wrześniu! ze tu jeszcze ludzie beda kiblowac z papierem przez dobry rok! ale śmiem powiedzieć ze i długo dłużej! w poniedziałek pewnie spadnie na 185-190 max ! żenada papier! dobry dla nowych na giełdzie co kupią i czekaja rok dwa i opychają ! pozdro dla wytrwałych!