Lapkujcie w dół ile chcecie. Ale jeśli nie rozumiecie, że na tym papierze zarobku w krótkim terminie mieć nie będziecie, to lepiej go sprzedajecie jeszcze dziś. Bo kurs będzie z braku informacji skakał i to często mocno w dół. To nie jest firma, która wypuści nową kampanię marketingową za pół bańki i będą z niej zyski w ciągu 3 miesięcy. Jak pisałam wyżej, to nie gaming piwo czy inne vr-y. Tu nie ma łatwych relacji biznesowych. Stąd moje obawy co będzie dalej. Niemniej jednak trzymam kciuki za sukces firmy. I życzę wszystkim stalowych nerwów.