wiesz co, akurat z tym to nie bylbym taki sklonny mowic ze kolega blefuje.
Bylo tu kilku takich co siedza na tej spolce dlugo, i dobrze jeszcze pamietaja czasy, kiedy nazywala sie Pilab - a w tamtych czasach akcje chodzily po 20-30 PLN, i nikt o tej firmie jeszcze nie slyszal.
Jak kolega zlowil po - powiedzmy - 25 PLN, to wystarczy 5000 akcji ( czyli 125k PLN na tamte czasy wlozyc), zeby dzis miec okolice 1 mln
Nie jest to takie nierealne.
Tylko faktycznie - cierpliwosc i zwieracze ze stali - bo po drodze od tamtejszych 20-30 PLN, do dzisiejszych okolic 200, byly tez spadki w okolice 17,-