Panowie proszę czytajcie że zrozumieniem, bo siejecie ferment.
@gate nic o zysku dla DW nie pisałam. I zauważ, że nie komentowałam też strategii firmy. Więc zwyczajnie nie rozuzumiem czego ode mnie chcesz.
@M7 męczę się jedynie z tym co napisałeś, kompletnie nie rozumiem jak ma się mieć Twoja wypowiedź do mojej.
Pozdrawiam