@Groszowa sprzedaj akcje i nie męcz się.
Nie widzisz tej firm to idź szukaj szczęścia na Mercatorze. To dobra spółka wiele jest takich. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Każdy spadek na DW jest okazją żeby kupić niżej.
Nie zmienisz ani naszego nastawienia ani właścicieli.