Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  199,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,26%

Re: data walk to jednak jest shit!

Zgłoś do moderatora
Shit nie shit, kurs znowu nieadekwatny do wyników. Wszyscy żyjemy tu zapowiedzią lepszego jutra. Ale tego jutra jutro nie będzie. Dobre zapowiedzi wywindowały kurs, ale na spełnienie tych obietnic przyjdzie nam poczekać. Spodziewam się teraz sporych spadków. Nawet do 150 - taki kurs odzwierciedlaby bardziej stan rzeczy. Taki rozkrok pomiędzy: dają nam szansę a jest szansa, że tego nie uwalimy. Zapowiedziane sprzedaże muszę być sukcesami i to bez wyjątku. Domyślam się, że budowane są na niełatwym gruncie. Dziesięć sukcesów a jeden fakap i wszyscy wiemy co dłużej zapada w pamięć.
Sytuacja chyba jeszcze nigdy tu nie była tak kryzysowa. Im na większą górę się wspinamy tym z wyższa można spaść. A tematy są poważne. To nie jakaś tam gra, vr, piwo czy apka do roślinek. Poważne instytucje, liczące na poważne efekty zainwestowanego $ i czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK 2,12% 193,00 2021-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.