Lepiej posiadać akcje i spokojnie czekać, nie znamy dnia ani godziny... pojawią się umowy i rakieta... tak samo zainteresowanie konkurencji. Myślicie, że Palantir i IBM nie wiedzą o DW? Albo ostatnia emisja, nie przez przypadek ktoś tak łatwo wyłożył ponad 60 mln... bloker jest na 150, sky is the limit. ja jestem giełdowym żółtodziobem, a w relatywnie krótkim czasie (0,5y) mam 100% wirtualnego zysku... wirtualnego, ponieważ ani myślę go realizować. Tutaj najlepsze dopiero przed nami.