Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czytam wyniki. Jest dobrze. ~Miedziak 13 2014-10-08 12:57
Sypanie w dół - 2 opcje ~GTX 9 2014-10-08 12:11
2014 rokiem kiszenia na Wasko. ~Sn77 5 2014-10-01 19:50
szaleństwo ~mini 16 2014-09-26 18:59
Zapraszam Spekułe . ~Tad 2 2014-09-23 11:38
fajnie jest wp1 7 2014-09-17 08:54
wycofaj te zlecenia sprzedazy po 2 ~sob-aka 14 2014-09-16 18:27
to co kończymy promocje??? ~mmm 4 2014-09-09 16:48
Powoli ktoś podkupuje... ~Marcin 1 2014-09-08 10:18
jest super ~ja 1 2014-09-03 11:12
nie śpieszy im się z podaniem wyników ~stan 1 2014-09-01 20:11
z parkietu 2 ~mmm 8 2014-09-01 15:01
Stan kasy na Wasko ~Miedziak 5 2014-08-26 20:24
obstawiamy wyniki??!! ~mmm 10 2014-08-21 21:28
C/WK 1,2 ~misza_z_kalisza 25 2014-08-21 14:24
Aktualności ~ZM 11 2014-08-14 10:36
1.5 nadchodzi i mniej ~wasko 6 2014-08-09 15:04
Wasko - wsparcie, czas na wzrosty luqas87 1 2014-08-08 10:49
Inteligentny System Zarządzania Ruchem dla Katowic ~maciej 3 2014-08-04 08:17
Wasko -kontrakt ~ZM 1 2014-08-01 15:46
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2014-07-31 11:50
WASKO W KLASTRZE KOSMICZNYM ~jon 5 2014-07-29 10:35
Nowe Kontrakty ~ZM 13 2014-07-22 17:48
WASKO - analiza techniczna i rekomendacja ~gieldingpl 16 2014-07-12 03:27
oddałem 5000 sztuk po 1,98 i mówię wysiadam ~stan 13 2014-07-02 15:17
kurde ~lis 2 2014-06-27 13:49
epidemia ? ~MK 11 2014-06-25 21:47
WASKO SA w czołówce firm branży IT i telekomunikacji ~bit 6 2014-06-25 12:53
co przyniesie 2014r? od zarządu się pewnie nie dowiemy przed raportem ~cba 7 2014-06-24 14:21
co myslicie o zmianie nazy na WASKO SPADAJACA GWIAZDA PANA W p.rys 10 2014-06-18 17:29
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.