| Czytam wyniki. Jest dobrze. | ~Miedziak | 13 | 2014-10-08 12:57 |
| Sypanie w dół - 2 opcje | ~GTX | 9 | 2014-10-08 12:11 |
| 2014 rokiem kiszenia na Wasko. | ~Sn77 | 5 | 2014-10-01 19:50 |
| szaleństwo | ~mini | 16 | 2014-09-26 18:59 |
| Zapraszam Spekułe . | ~Tad | 2 | 2014-09-23 11:38 |
| fajnie jest | wp1 | 7 | 2014-09-17 08:54 |
| wycofaj te zlecenia sprzedazy po 2 | ~sob-aka | 14 | 2014-09-16 18:27 |
| to co kończymy promocje??? | ~mmm | 4 | 2014-09-09 16:48 |
| Powoli ktoś podkupuje... | ~Marcin | 1 | 2014-09-08 10:18 |
| jest super | ~ja | 1 | 2014-09-03 11:12 |
| nie śpieszy im się z podaniem wyników | ~stan | 1 | 2014-09-01 20:11 |
| z parkietu 2 | ~mmm | 8 | 2014-09-01 15:01 |
| Stan kasy na Wasko | ~Miedziak | 5 | 2014-08-26 20:24 |
| obstawiamy wyniki??!! | ~mmm | 10 | 2014-08-21 21:28 |
| C/WK 1,2 | ~misza_z_kalisza | 25 | 2014-08-21 14:24 |
| Aktualności | ~ZM | 11 | 2014-08-14 10:36 |
| 1.5 nadchodzi i mniej | ~wasko | 6 | 2014-08-09 15:04 |
| Wasko - wsparcie, czas na wzrosty | luqas87 | 1 | 2014-08-08 10:49 |
| Inteligentny System Zarządzania Ruchem dla Katowic | ~maciej | 3 | 2014-08-04 08:17 |
| Wasko -kontrakt | ~ZM | 1 | 2014-08-01 15:46 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 5 | 2014-07-31 11:50 |
| WASKO W KLASTRZE KOSMICZNYM | ~jon | 5 | 2014-07-29 10:35 |
| Nowe Kontrakty | ~ZM | 13 | 2014-07-22 17:48 |
| WASKO - analiza techniczna i rekomendacja | ~gieldingpl | 16 | 2014-07-12 03:27 |
| oddałem 5000 sztuk po 1,98 i mówię wysiadam | ~stan | 13 | 2014-07-02 15:17 |
| kurde | ~lis | 2 | 2014-06-27 13:49 |
| epidemia ? | ~MK | 11 | 2014-06-25 21:47 |
| WASKO SA w czołówce firm branży IT i telekomunikacji | ~bit | 6 | 2014-06-25 12:53 |
| co przyniesie 2014r? od zarządu się pewnie nie dowiemy przed raportem | ~cba | 7 | 2014-06-24 14:21 |
| co myslicie o zmianie nazy na WASKO SPADAJACA GWIAZDA PANA W | p.rys | 10 | 2014-06-18 17:29 |