Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kontrakt na ponad 7 mln ~GTX 9 2014-12-30 13:22
20mln zł kontrakt ~mmm 14 2014-12-29 19:15
dlaczego SPADLO 30% bez info ~marcin 9 2014-12-22 22:50
A może by tak kontra i wniosek o odszkodowani do GITD za psucie wizerunk ~edek 3 2014-12-22 19:44
SZANOWAĆ TRZEBA WSZYSTKICH ~13450 1 2014-12-19 11:30
No chłopcy to teraz w górę. ~Rabin 4 2014-12-18 02:04
może nowe info w drodze ??? ~grubas 1 2014-12-17 16:34
ooo co to gruby realizuje strate? wol 1,4M ~mmm 4 2014-12-17 15:56
czy WASKO bankrutuje ? ~zlodzieje 10 2014-12-16 14:39
czy Wasko kończy działalność. .. w związku. .. ~sn77 7 2014-12-16 11:05
kto oddaje ~ja 6 2014-12-12 10:20
chyba ? ~ja 4 2014-12-10 22:08
ho ho ho... gdzie ten Mikołaj ~mmm 11 2014-12-09 20:05
aktualności budowy dolnośląskiej sieci szkieletowej ~mmm 11 2014-12-08 20:43
Oferta Wasko warta 20 mln zł wybrana przez Centrum Onkologii 1,7-1,72 ~geniusz 2 2014-11-28 19:44
Zapraszamy spekulantów ~AKI 6 2014-11-27 16:20
Juz czas.... ~Jolo 1 2014-11-26 17:03
bo gielda to jeden wielki przekret ~MarcinS 1 2014-11-26 14:14
SSPW - Świętokrzyskie - poziom zaawansowania ~GTX 6 2014-11-24 22:04
Ponad 200 mln do podziału ~GTX 2 2014-11-21 09:28
Wyniki ~mmm 6 2014-11-17 17:03
i zejscie d o1,7 nie pomoglo ~ja 22 2014-11-10 18:21
aktualności ~mmm 4 2014-11-07 13:24
Luka z 18.10.2010 została domknięta ~ml 1 2014-10-17 11:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum kierunek północ hatalski 1 2014-10-17 08:47
Czas na odbicie . ~akille 7 2014-10-16 12:39
trzeba zejśc na 1,8 ~grubas 28 2014-10-14 13:36
i co dalej? wp1 17 2014-10-13 21:06
Wasko: utrzymanie ruchu spadkowego ~wojtek1 1 2014-10-09 11:54
WASKO: "Z nami zdobędziesz szczyty" ~olo 3 2014-10-08 22:27
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.