Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
brawo wasko zaraz 1 z przodu ~egonolsen 4 2018-04-05 18:33
Depili tutaj mnóstwo sprzedających ~Vinetu 2 2018-04-03 10:41
to nie jest śmieszne ~egonolsen 21 2018-04-03 00:06
to nie jest śmieszne bujik 2 2018-03-30 10:41
wielokrotnie było pisane ~black 1 2018-03-29 17:58
pojawiło się zielone światełko ~takdlawzrostów 4 2018-03-29 13:53
UMOWA PODPISANA !!! ~Eva 4 2018-03-29 11:13
Dostępny nowy komunikat ~Tata 1 2018-03-29 10:57
Od kilku sesji cisza przed ......... ~Leo 10 2018-03-27 18:35
no i lipa jak zwykle ~black 1 2018-03-27 15:39
No i sie zaczeło ~Leo 4 2018-03-27 14:35
ja juz nie liczę na wzrosty ~egonolsen 3 2018-03-21 18:15
wojtek przełozył ~egonolsen 4 2018-03-17 22:01
i kupa misia jak to na wasko ~egonolsen 1 2018-03-15 13:50
pytanie o konkurencje ~bolec 1 2018-03-14 18:38
PKP ~Leo 2 2018-03-13 16:12
czy w końcu podpiszą te nkontrakt z pkp? ~egonolsen 16 2018-03-10 14:10
Trace cierpliwość do naszej perły ~Leo 4 2018-03-08 05:29
jak na wasko to i tak ok ~bb 3 2018-03-02 10:18
może jednak nie jest t3ak żle ~takdlawzrostów 1 2018-03-02 08:40
wyniki wm. za 4 kw. będą słabiutkie zjazd 1.8 ~niedlawzrostów 8 2018-03-01 14:59
Tu nie będzie wzrostów koniec kropka zjazd 1.8 ~niedlawzrostów 9 2018-03-01 11:33
Dodali nowy komunikat ~Tak 4 2018-03-01 09:04
URSUS ~ben 1 2018-02-28 15:40
Sami nie wiedzą co robić ~Leo 5 2018-02-26 11:31
szykować sanki kolejny zjazd ~niedlawzrostów 9 2018-02-20 11:19
Pakiet ~Kot 3 2018-02-19 23:05
ja tylko podrawiam żelazny ~egonolsen 1 2018-02-19 13:21
Info w drodze ~solejuk 1 2018-02-19 11:20
a teg okontraktu na pociagi to ~egonolsen 3 2018-02-18 11:16
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.