Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dostępny nowy komunikat ~Jadzia 3 2018-09-04 17:33
leci bo? ~egonolsen 3 2018-09-04 12:25
dziwne, że nei leci w dół ~egonolsen 8 2018-09-04 10:04
nie rozumiem ~roman 5 2018-08-31 22:18
Nowy raport dostępny ~Jadzia 1 2018-08-31 16:35
jes taż tak źle? ~egonolsen 4 2018-08-31 14:28
mądre Wasko głupi inwestorzy?? leszczyk1 6 2018-08-30 22:22
witamy cenzure na wasko ~egonolsen 2 2018-08-30 13:32
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2018-08-30 12:15
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2018-08-30 10:49
lipina po całości ~egonolsen 4 2018-08-27 10:19
urośniemy pod wyniki? ~egonolsen 4 2018-08-21 20:35
Dywidenda za 2017 ~January 7 2018-08-20 21:54
Kolejny kontrakt ~Leo 2 2018-08-10 08:57
Może ruszą mocniej w tym kierunku ~Leo 3 2018-07-30 10:44
Pojawił się nowy raport ~Edi 4 2018-07-27 14:53
siął tradycji ~egonolsen 3 2018-07-27 14:33
Udostępniono nowe info ~Marta 3 2018-07-27 14:29
po info brak spadku ~egonolsen 6 2018-07-23 17:10
kontrakt z pkp przemyslenia ~jihnny 2 2018-07-22 14:28
czy na wasko jest jakis automat? ~egonolsen 2 2018-07-20 15:01
Nowy raport dostępny ~Grażyna 6 2018-07-16 19:32
Dalszą jazda ~Kot 2 2018-07-09 19:52
no i dzisiaj sie zatkało ~egonolsen 8 2018-07-07 09:41
Rex ~Perła 6 2018-07-04 13:04
Widly w gore ~Observ 5 2018-07-04 09:35
Zaliczka. Gsmr ~Xy 6 2018-07-02 21:37
oby tylko nie podpisali żadnego nowego kontraktu ~egonolsen 2 2018-06-18 12:43
Nowe info na stronie ~Ja 2 2018-06-11 20:07
Dodali nowe info dla spółki ~Lord 7 2018-06-08 09:59
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.